İçerik Kutusu, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’unda yer aldığı üzere orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

İçerik Kutusu aşağıda belirtilen sebepler dışında geri ödeme yapmamaktadır:

  1. Siparişin tamamlanmaması. (Belirtilmiş süreler içinde)
  2. Siparişin eksik gönderilmesi.
  3. Siparişin hatalı gönderilmesi. (Revize talebi sonrasında revize karşılanmıyor veya revize yapılmıyorsa)*

Yukarıda belirtilen üç durumda farklı bir sebeple talep edilen geri ödemeler kabul edilmemektedir. Eksik gönderimler, hatalı gönderimler, tamamlanmayan siparişler hesaplanarak tekrardan gönderilmektedir.

*Politikamız gereği ödemesi yapılan siparişler işleme alındığından ve/veya buna yönelik programlama yapıldığından iade taleplerini mücbir sebepler dışında sağlamıyoruz. Alıcının iade talebi eğer içerik kalitesi sebebinden ötürüyse öncelikle revize yapma hakkımız bulunmaktadır. Bu durumda alıcı taraf revize talep etmeyip iade istese bile iade talebi kabul edilmeyecektir. İçeriklerle ilgili sorun oluşması halinde önce revize yapılır, sorun ortadan kaldırılır. Ancak revize sonrasında da alıcının beklentileri karşılanmıyorsa bu durumda kanıtlarıyla beraber içerik kalitesi sebebiyle neden iade istediğini iade talep formu doldurarak belirtmelidir. Bu durumda inceleme sonrasında iadesi sağlanabilir.

İçerik Kutusu üzerinden verdiğiniz siparişlerde sadece kendinize yasal olarak ait olan ödeme yöntemleri ile ödeme yapınız. Sitemize yapılan ödemelerden site yönetimi suç kabul etmemekle beraber çalıntı kart gibi yollar ile sipariş geçen kişilerin siparişleri iptal olacaktır. Ayrıca İçerik Kutusu yönetimi, kişiden şikayetçi olma hakkını elinde tutmaktadır.

Sipariş kısmında doldurduğunuz formda eksik ve hatalı bilgi neticesinde hizmet sağlanamaz. Hesabınız ile ilgili bölümü dikkatli doldurmanız gerekir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır.

Siparişleri işleme alınan müşterilerimizin iade talepleri kabul edilmeyecektir. Sipariş vermeye tam karar verdiğiniz zamanda sipariş veriniz.

Yönetim tarafından olumlu yorum almayan siparişleri İçerik Kutusu’nun iptal etme hakkı vardır. +18 ve yasaklı paylaşım içeren hesaplara gönderilecek olan siparişler iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır. Bu maddeye müteakip site yönetimi bu hakkını daima korumaktadır. Müşterilerimiz bu maddeyi kabul ederek sipariş geçmektedir.

Geri iade politikasında bulunan maddeler, müşteriye bildirilmeksizin değiştirilebilir, eklenebilir ve silinebilir. Site üzerinden sipariş geçen müşterilerimiz bu maddeleri sorgusuz sualsiz kabul etmiş sayılmaktadır.

Oluşturmuş olduğunuz siparişler tamamlanmadan müşterinin farklı bir firma ve/veya site üzerinden aynı hizmeti satın almasında doğacak olan bütün sorumluluk müşteriye aittir.

İçerik Kutusu’na yapılan ödemelerde herhangi bir hukuki ve/veya ödeme sağlayıcısından gelen red, talep olduğu takdirde İçerik Kutusu siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Kullanıcılar(Müşteriler) İçerik Kutusu’na vermiş oldukları bilgilerin doğru ve güncel olduğunu doğrulamak ile mükelleftir. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sorun, problemlerden İçerik Kutusu sorumlu tutulamaz ve iade/geri ödeme yapılamaz.

Bu sayfada belirtilen kurallar sitemizden veya WhatsApp, eposta gibi diğer tüm iletişim kanallarımız fark etmeksizin verilen siparişler için geçerlidir. Alıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.